Mútne029 63
Tel:0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

Futbal v meste

Prípravka U11 sa v sobotu zúčastnila futbalového turnaja FUTBAL V MESTE v Banskej Bystrici. Turnaj sa hral na parkovisku pred OC Terminál. ⚽️
Mužstva boli rozdelené do štyroch skupín po 3 tímy. Hralo sa 2x každý s každým, 2×5 minút, jeden zápas. Zo skupiny postupovali dva tými do štvrťfinále.
Naši chlapci hrali v 1. skupine proti Hamsik Academy, s ktorymi prehrali oba zápasy. Hamsik Academy sa neskôr stál víťazom celého turnaja. ???????? Druhý super bol FC Spartak Tlmáče, súperovi sme nedali šancu a bez problémov sme vyhrali oba zápasy. Víťazstvo nad Tlmačmi nám zaručilo 2. miesto v tabuľke a postúpili sme do štvrťfinále. ????
Vo štvrťfinále sme hrali s víťazom 2. skupiny Modré myši- MŠK Martin. Štvrťfinálovi zápas sme začali gólom ale skúsenejšie “modré myši” v druhom polčase ukázali svoju kvalitou a prehrali sme 7:4. Martinčania bojovali celý turnaj a nakoniec skončili na 3. mieste. ????
Počas turnaja prišli chlapcov podporiť hráči MFK Dukla Banská Bystrica Adam Hanes a Jakub Uhrinčať.
Stredobodom celého turnaja bol ambasádor turnaja, slovenská legenda a najlepší strelec slovenskej reprezentácie Marek Hamšík. ????????⚽️
Chlapci sa s Marekom odfotili a daroval im svoj autogram. Marek Hamšík nám na pamiatku podpísal loptu.
Hráčom sa veľmi páčil celý turnaj a už sa tešia opäť o rok. Pre hráčov z ročníka 2012, to bol posledný turnaj za prípravku a od novej sezóny budú hrať za mladších žiakov. ????