Mútne029 63
Tel: 0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

MužiZimná príprava mužov v plnom prúde

8. marca 2020by Marián Krišš

Mužstvo mužov začalo od februára so zimnou prípravou na jarnú časť sezóny. Chalani začali najprv kondičným tréningom vonku a potom prípravou v podobe herných cvičení v  športovej hale. Prvý väčší tréning bol na umelej tráve v Námestove,kde sa trenérovi hlásilo až 16 hráčov. Nasledoval prípravný zápas s mužstvom FC Barón,ktorý skončil v pomere 4:3 pre naše mužstvo. V ďalšej pokračujeme prípravným zapasom proti TJ Ťapešovo. Jarná časť sezóny začína 29.3.2020 zápasom v Or. Podzámku.

O KLUBE

Športový klub TJ Družstevník Mútne bol založený v roku 1967. Za ten čas sa v ňom vystriedalo veľa hráčov. Aktuálne súťažíme v piatich súťažiach a to: muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka.

Najnovšie články

Partneri

Kontakt

Tel: 0905 975 842

Email: tjmutne@gmail.com