Mútne029 63
Tel: 0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

AkcieZápas pohára UEFA vo výbornej atmosfére

17. novembra 2019by Marián Krišš

Zápas pohára UEFA medzi Slovanom Bratislava a anglickým klubom FC Wolwerhampton mali možnosť vidieť aj niektorý naši mladý futbalisti. Po treste od UEFA hrať pred prázdnymi tribúnami,využil Slovan možnosť zaplniť štadión detmi.  Na vypredanom takmer  20tisícovom štadióne bola nádherná atmosféra. Aj keď zápas skončil v pomere 2:1 pre súpera Slovana,určite hráči nikdy nezabudnú na atmosféru,ktorú im deti vytvorili. Veríme,že si aj naši  chlapci a dievčatá odniesli krásny futbalový zážitok.

O KLUBE

Športový klub TJ Družstevník Mútne bol založený v roku 1967. Za ten čas sa v ňom vystriedalo veľa hráčov. Aktuálne súťažíme v piatich súťažiach a to: muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka.

Najnovšie články

Partneri

Kontakt

Tel: 0905 975 842

Email: tjmutne@gmail.com