Mútne029 63
Tel: 0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

AkcieVianočný turnaj vyhrali Baktérie

30. decembra 2019by Marián Krišš

V poradí už 4.ročník Vianočného turnaja o Putovný pohár predsedu TJ Mútne priniesol aj tento rok zaujímavé výsledky. Bolo prihlásených 8tímov, z toho tradične aj hostia z Wielkej Lipnice. Mužstvá boli rozdelené do dvoch skupín po štyroch. Hralo sa systémom každý s každým v skupine. Po umiestnení v skupine sa hralo playoff,kde mal ešte každý šancu postúpiť do štvrťfinále.To sa napokon podarilo najlepším štyrom mužstvám  Baktériam,Ukrajine,Pastierom a Galacticosu. Svoje zápasy napokon lepšie zvládli mužstvá Pastiery a Baktérie,ktoré si zahrali vo finále proti sebe. Zápas sa skončil nerozhodne a tak o víťazovi rozhodli až penalty. Tam si lepšie počínali Baktérie a vyhrali celý turnaj. V zápase o tretie miesto si lepšie počínali hráči Galacticos a obsadili tretiu priečku. Cenu za najlepšieho strelca turnaja vyhral s počtom gólov 9 Milan Hvoľka z mužstva Baktérie. Cenu najlepšieho brankára si vybojoval Tomáš Kriš z družstva Ukrajina. Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným mužstvám.

Konečné poradie turnaja 2019

1.Baktérie

2.Pastiery

3.Galacticos

4.Ukrajina

5.Wielka Lipnica

6.TJ Novoť

7.Spiritus

8.Generácia

 

O KLUBE

Športový klub TJ Družstevník Mútne bol založený v roku 1967. Za ten čas sa v ňom vystriedalo veľa hráčov. Aktuálne súťažíme v piatich súťažiach a to: muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka.

Najnovšie články

Partneri

Kontakt

Tel: 0905 975 842

Email: tjmutne@gmail.com