Mútne029 63
Tel: 0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

MužiDorastStarší žiaciMladší žíaciPrípravkaAkcieVianočný turnaj o putovný pohár Predsedu TJ Mútne 2023

4. januára 2024by Marián Krišš

Aj tento rok sa konal Vianočný Turnaj o Putovný pohár predsedu TJ Mútne. V 5.ročníku sa prihlásilo rekordný počet tímov za rekordne rýchly čas. Niektoré tímy sa z kapacitných obmedzení a neskorej prihlášky na turnaj ani nedostali, čo svedčí o stúpaní kvality turnaja.

Prihlásených 12 družstiev bolo rozdelených do dvoch skupín. Z každej skupiny postupovali len prvé dva tímy.

Do finále postúpili rovnaké tímy ako aj v minulom ročníku a to WAMP a GALACTICOS. V riadnom hracom čase bol stav nerozhodný, nasledovali teda penaltové rozstrely.  Väčšie šťastie a rozvahu mali hráči tímu WAMP a obhájili prvenstvo z minulého roku. Na 3.mieste sa umiestnilo mužstvo TJ NOVOŤ B.

Za najlepšieho strelca bol vyhlásený František Lády z Tímu Galacticos. Trofej najlepšieho brankára Turnaja získal Pavol Mikolajčík z tímu TJ Novoť B. Cenu najužitočnejší hráč turnaja ako jediná ženská hráčka na turnaji získala Majka Brišová.

Ďakujeme všetkým zúčastneným tímom, víťazom a odmeneným Blahoželáme a tešíme sa na ďalší ročník.

 

Marián Krišš

 

O KLUBE

Športový klub TJ Družstevník Mútne bol založený v roku 1967. Za ten čas sa v ňom vystriedalo veľa hráčov. Aktuálne súťažíme v piatich súťažiach a to: muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka.

Partneri

Kontakt

Tel: 0905 975 842

Email: tjmutne@gmail.com