Mútne029 63
Tel: 0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

AkcieVianočný turnaj 2022

3. januára 2023by Marián Krišš

Cez Vianoce sa už tradične konal Vianočný turnaj o Putovný pohár Predsedu TJ Mútne. Do štvrtého ročníka sa prihlásilo až 12 tímov, čo je dosiaľ najväčší počet. Tímy nielen z Mútneho, ale aj okolitých dedín, bojovali o čo najlepšie umiestnenie. Diváci videli mnoho krásnych zápasov, gólov a brankárskych výkonov.

V dvoch skupinách po 6 účastníkov hrali systémom každý s každým v snahe získať čo najviac bodov. Prvý dvaja z každej skupiny si zahrali semifinále. Pohár za tretie miesto získal po bojovnom výkone tím PS CHOTÁR. Druhé miesto získal každoročný účastník turnaja a to tím GALACTICOS. Celkový víťaz a Putovný pohár predsedu TJ Mútne na rok do úschovy získal nováčik turnaja mužstvo THE POINT PICTURES. Individuálne ocenenie získali Jozef Kapičák za najlepšieho brankára a František Lády ako najlepší strelec. Ocenenie dostali taktiež dvojgólový Ľudovít Kriš ako najstarší účastník turnaja a Lukáš Veselovský ako najvyťaženejší hráč turnaja.

Ďakujeme všetkým zúčastneným tímom a tešíme sa znovu o rok.

TJ Mútne

O KLUBE

Športový klub TJ Družstevník Mútne bol založený v roku 1967. Za ten čas sa v ňom vystriedalo veľa hráčov. Aktuálne súťažíme v piatich súťažiach a to: muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka.

Najnovšie články

Partneri

Kontakt

Tel: 0905 975 842

Email: tjmutne@gmail.com