Mútne029 63
Tel: 0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

Mladší žíaciPrípravkaAkcieVianočná súťaž

25. januára 2021by Marián Krišš

V tomto ťažkom období poznačenom pandémiou Koronavírusu, sme rozmýšľali ako aspoň trochu potešiť  našich malých futbalistov a futbalistky Prípravky U11 a Mladších žiakov U13, aby nezabudli na futbal. Preto sme pre nich vytvorili „Vianočnú futbalovú Súťaž“. Témou boli Majstrovstvá Európy vo Futbale 2020. Deti mali vytvoriť,nakresliť,vymodelovať čokoľvek na túto tému. Najkrajšie tri výtvory mali byť ocenené. Prišlo nám veľa krásnych projektov a po zvážení sme sa rozhodli odmeniť všetkých v podobe repliky 3D  štadiónu FC Barcelona alebo Real Madrid podľa vlastného výberu. Súťaž zaujala aj športového redaktora MY Naša Orava pána Tomáša Ferenčíka,ktorý publikoval článok v spomínaných novinách,za čo mu tiež Ďakujeme!

( K zhľadnutiu je na tomto odkaze: https://myorava.sme.sk/c/22570206/futbal-hrat-nemozu-tak-tvorili-a-malovali.html )

Pevne verím,že toto náročné obdobie už čoskoro pominie a deti dostanú ten najkrajší darček v podobe návratu na futbalové ihriská.

Marián Krišš

O KLUBE

Športový klub TJ Družstevník Mútne bol založený v roku 1967. Za ten čas sa v ňom vystriedalo veľa hráčov. Aktuálne súťažíme v piatich súťažiach a to: muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka.

Partneri

Kontakt

Tel: 0905 975 842

Email: tjmutne@gmail.com