Mútne029 63
Tel: 0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

Starší žiaciStarší žiaci v nových dresoch

9. decembra 2020by Marián Krišš

Posledný domáci zápas naši starší žiaci nastúpili proti Lokci. V tomto zápase si obliekli aj po prvýkrát nové dresy. Možno aj to hráčov nabudilo a zvíťazili v pomere 2:1. Chceme preto Poďakovať firme MALÁK-Stavebniny,hlavne pánovi Milošovi Malákovi za sponzorský dar v podobe zakúpenia nových dresov. Dúfame,že chlapci budú v nich robiť len dobré meno a dosahovať výborné výsledky.

ĎAKUJEME!!

O KLUBE

Športový klub TJ Družstevník Mútne bol založený v roku 1967. Za ten čas sa v ňom vystriedalo veľa hráčov. Aktuálne súťažíme v piatich súťažiach a to: muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka.

Najnovšie články

Partneri

Kontakt

Tel: 0905 975 842

Email: tjmutne@gmail.com