Mútne029 63
Tel: 0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

PrípravkaAkcieSlovak Orava CUP U11 2023

13. februára 2023by Marián Krišš

Tento víkend sa u nás v hale konal medzinárodný turnaj SLOVAK ORAVA CUP U11, ktorého súčasťou bola aj naša starší prípravka U11. 😄 Po včerajšom bojovom výkone, kde obsadili 2. miesto v skupine po prehrách s MŠK Námestovo a MFK Tatran Liptovský Mikuláš i výhrach nad FK Čadca a TJ Oravan Or. Jasenica. 🙃 Dnes turnaj pokračoval vyraďovacou fázou. ⚽️ Chlapci vyhrali nad súperom z Poľska, Orawa Jablonka 4:1, a smolne prehrali nad ŠK Tvrdošín 0:2 a FK Lokomotíva Trnava 0:1. 🙂 Chlapci v konkurencii známych slovenský futbalových klubov obsadili celkove 8. miesto z 20. tímov. 🏆 Najlepší hráč turnaja z nášho tímu bol Eliáš Jozefiak. 👍 Medailové poradie tímov 🏆 🥇 MFK Ružomberok 🥈 FOMAT Martin 🥉 MŠK Námestovo 4️⃣ MFK Dukla Banská Bystrica

Blahoželáme!!

O KLUBE

Športový klub TJ Družstevník Mútne bol založený v roku 1967. Za ten čas sa v ňom vystriedalo veľa hráčov. Aktuálne súťažíme v piatich súťažiach a to: muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka.

Najnovšie články

Partneri

Kontakt

Tel: 0905 975 842

Email: tjmutne@gmail.com