Mútne029 63
Tel: 0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

MužiPrvá domáca prehra

1. októbra 2019by Marián Krišš

V nedeľu nestačili naši hráči na muźstvo z Podbieľa a prehrali rozdielom dvoch tried 5:1. Je to v poradí už druhá prehra za sebou. Túto nedeľu vycestujeme do Brezovice a dúfame,že už konečne privezieme nejaké body.

V skratke Vám prinášame súhrn zo včerajšieho zápasu.

Domácim zápas nevyšiel. Od začiatku pôsobili unavene, ťažkopádne a prehrávali veľké množstvo osobných súbojov. To sa odzrkadlilo aj na skóre. Najprv sa presadili po rohu hostia, keď dorazili do brány vyrazenú loptu. Potom dostal loptu za obranu Jendrišek, obišiel aj brankára a skóroval do prázdnej brány. Domácim nič nevychádzalo. Jedinú šancu mal Kapičák, ale jeho strelu skvelo vyrazil brankár hostí. Naopak hosťom vyšlo v prvom polčase takmer všetko a pred odchodom do šatní strelili ešte gól. Druhý polčas začali domáci tlakom a hralo sa na polovici Podbieľa. Nevyužili tri dobré šance a hostia ich za to potrestali. Z jedenástky zvýšil opäť Jendrišek. Od tohto momentu sa zápas už len dohrával. Za domácich sa presadil Veselovký, ktorý pekne vystrelil a preloboval brankára. Hostia potom ešte po rýchlom brejku strelili další gól.

O KLUBE

Športový klub TJ Družstevník Mútne bol založený v roku 1967. Za ten čas sa v ňom vystriedalo veľa hráčov. Aktuálne súťažíme v piatich súťažiach a to: muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka.

Najnovšie články

Partneri

Kontakt

Tel: 0905 975 842

Email: tjmutne@gmail.com