Mútne029 63
Tel: 0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

MužiStarší žiaciPrípravkaPrípravka nešetrila súpera

26. augusta 2020by Marián Krišš

Naši chlapci z prípravky hneď v prvom turnaji nešetrili súpera. Omladený káder o 8 nových hráčov nenechal nič na náhodu suveréjne bodoval. Výsledky: Mútne – Zakamené 3 – 0 (Kontumačne,hostia na turnaj nepricestovali)

Mútne – Bobrov 13 – 1  Góly: Filip Vaterka 5, Mikuláš Jozefiak 5,Šimon Krišš 2, Jozef Blažeňák 1

Starší žiaci vycestovali do Ťapešova. Po polčasovej remíze sa im nakoniec podarilo zlomiť súpera a vyhrať 5:2.

Góly: Timotej Rončák 3, Andreas Galis 1, František Blažeňák 1

Naopak mužom sa nedarilo a stratili prvé body na domácom ihrisku. Už od úvodu sa hral svižný futbal. Studená sprcha pre domácich prišla hneď v úvode keď umiestnenou strelou poslal hostí do vedenia. Po zmene strán sa naši futbalisti snažili o vyrovnanie. čo sa podarilo Jánovi Kozaňakovi v 54 minúte. Hostie hneď po rozohrávke nevinnou strelou prekvapili nášho brankára a opäť sa dostali do vedenia. Do konca zápasu sme si postupne vytvárali tlak,no súper nás už k ničomu nepustil a tak vyhral v pomere 1:2.

Gól za domácich: Ján Kozaňák 1

O KLUBE

Športový klub TJ Družstevník Mútne bol založený v roku 1967. Za ten čas sa v ňom vystriedalo veľa hráčov. Aktuálne súťažíme v piatich súťažiach a to: muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka.

Najnovšie články

Partneri

Kontakt

Tel: 0905 975 842

Email: tjmutne@gmail.com