Mútne029 63
Tel: 0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

Mladší žíaciPríprava ihriska po zime

6. mája 2021by Marián Krišš

V minulom týždni sme začali s prípravou ihriska. Momentálne asi nikto nevie, kedy sa vráti futbalový život do normálu, no napriek tomu sa musí začať s jarnými prácami.  Za pomoci firmy ORAGRO Or. Veselé, sme špeciálnym strojom povertikutovali trávnik po zimnom spánku. Následne pohnojili novým prírastkom  vo „vozovom parku TJ“  a prevzdušnili ho a za pomoci dažďa sa krásne zazelenalo. Ihrisko ešte čaká vytýčenie hlavných rohov a bodov hracej plochy originálnymi terčmi.

Veríme, že sa to už čoskoro zmení a znova si vychutnáme nezabudnuteľné futbalové zážitky..

 

M.Krišš

O KLUBE

Športový klub TJ Družstevník Mútne bol založený v roku 1967. Za ten čas sa v ňom vystriedalo veľa hráčov. Aktuálne súťažíme v piatich súťažiach a to: muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka.

Partneri

Kontakt

Tel: 0905 975 842

Email: tjmutne@gmail.com