Mútne029 63
Tel: 0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

MužiPosledný zápas jesennej časti v znamení derby

28. októbra 2019by Marián Krišš

Na posledný zápas jesennej časti sme vycestovali na derby do Beňadova. Hralo sa za pekného počasia,v sobotu poobede,čo sa odrazilo aj na počte hráčov. Prvú polhodinku sme hrali len desiati,no aj tak odolávali šanciam súpera. Azda najväčšiu šancu mali domáci hneď v úvode zápasu,no nepodarilo sa im dotlačiť loptu do takmer opustenej bránky. Naši hráči sa pomaly vzomkli a vytvorili si tiež niekoľko sľubných šancí. Už v 25minúte sa najlepšie zorientoval Dávid Veselovský a peknou strelou nedal domácemu brankárovi žiadnu šancu. Do druhého polčasu sme išli s jednogólovým vedením. V 51.minúte po skrumáži pred našou bránkou vyrovnal Marián Podstrelený. Do konca zápasu sa už nepodarilo ani jednému mužstvu skórovať a zápas sa skončil spravodlivou remízou 1:1. Hráčov teraz čaká zaslúžený oddych a po novom roku príprava  na jarnú časť sezóny. Ďakujeme všetkým fanúšikom,ktorí nás sprevádzali po celú jeseň na zápasoch a veríme,že nás podporia aj na jar.

O KLUBE

Športový klub TJ Družstevník Mútne bol založený v roku 1967. Za ten čas sa v ňom vystriedalo veľa hráčov. Aktuálne súťažíme v piatich súťažiach a to: muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka.

Najnovšie články

Partneri

Kontakt

Tel: 0905 975 842

Email: tjmutne@gmail.com