Mútne029 63
Tel: 0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

MužiPosledný domáci zápas

6. októbra 2020by Marián Krišš

Už túto nedeľu odohráme posledný domáci zápas mužov v jesennej časti sezóny 2020/21 proti Or.Bielemu Potoku. Začiatok zápasu je o 11:30hod. Z dôvodu vyhlásenia Ústredného Krízového štábu Slovenskej Republiky a pandemickým opatreniam, Žiadame a zároveň prosíme všetkých našich fanúšikov o prísne dodržiavanie opatrení. Riaďte sa Prosím pokynmi usporiadateľov. Veríme,že v jarnej časti sezóny budete znovu našim dvanástim hráčom a zaplníte tribúnu do posledného miesta.

Ďakujeme!!

O KLUBE

Športový klub TJ Družstevník Mútne bol založený v roku 1967. Za ten čas sa v ňom vystriedalo veľa hráčov. Aktuálne súťažíme v piatich súťažiach a to: muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka.

Najnovšie články

Partneri

Kontakt

Tel: 0905 975 842

Email: tjmutne@gmail.com