Mútne029 63
Tel: 0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

MužiPo prvej prehre znova víťazstvo

16. septembra 2019by Marián Krišš

Ďalší domáci zápas naši muži zvládli a po prehre v Or. Polhore znova naplno bodovali. Tu je v skratke súhrn včerajšieho zápasu.

Mútne – Kraľovany 6:1

Domaci po vysokej prehre v Or. Polhore chceli tento zapas vyhrat. Hneď od začiatku sa hralo na polovici Kraľovian. Prvý gól padol, keď sa na pravej strane presadil Kozaňák a krížnou strelou otvoril skóre. Domáci hýrili aktivitou a bolo otázkou času kedy padne další gól. Druhý gól strelil Tomašák, keď preloboval brankára. Tretí gól strelil Kriš, ktorý sa po rohu najlepšie zorientoval a prestrelil všetko čo mu stálo v ceste. Výborný výkon domácich v prvom polčase potvrdil znova Kriš, keď po prihrávke Veselovskeho šiel sám na brankára a s prehľadom zakončil a zvýšil na 4:0. Hneď na začiatku druhého polčasu sa opäť presadil Kriš, keď sa pohral s obrancom aj brankárom a zakončoval do prázdnej bránky. Na 6:0 zvýšil Tomašák, keď obišiel obrancu a umiestnenou strelou nedal brankárovi šancu. Na konci zápasu domáci poľavili a hostia to využili na strelenie gólu. Po dobrom výkone tak ostávajú tri body doma.

O KLUBE

Športový klub TJ Družstevník Mútne bol založený v roku 1967. Za ten čas sa v ňom vystriedalo veľa hráčov. Aktuálne súťažíme v piatich súťažiach a to: muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka.

Najnovšie články

Partneri

Kontakt

Tel: 0905 975 842

Email: tjmutne@gmail.com