MužiMuži si zahrajú 6.ligu

13. júla 2021by Marián Krišš
4

Pandémia Korona vírusu zrejme spôsobila, že sa do oravských súťaži neprihlásilo až sedem oravských futbalových mužstiev.  Oravský futbalový zväz bol preto nútení upraviť súťaž podľa počtu prihlásených mužstiev. Zrušil 8.ligu a zlúčil ju so siedmou ligou. Vzhľadom na vzniknutú situáciu postúpilo so 7.ligy prvých päť mužstiev do šiestej ligy, kde postúpili aj naši muži zo 4.miesta. Čo sa nám ani nesnívalo, sa stalo skutočnosťou. Od novej sezóny privítame mužstvá ako Novoť, Zakamenné, Breza.. Dúfame, že tieto „Derby zápasy“  prilákajú ešte viac fanúšikov. Práve s Brezou odohráme prvý zápas a to už pravdepodobne 24.7.2021 na domácom ihrisku. Je to už druhý postup v krátkom čase, čo svedčí aj o dobrom kolektíve. Hráčom Gratulujeme k postupu a prajeme hlavne pevné zdravie a veľa športových úspechov.

M.Krišš