Mútne029 63
Tel: 0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

MužiMútne bude zimovať na čele tabuľky

16. októbra 2018by admin
clanok-orava

V prvom dejstve mali výraznú prevahu hostia, no šťastie im neprialo. Svedčí o tom aj trikrát nastrelená tyč a dvakrát brvno a do šatní sa tak zásluhou konštrukcie brány odchádzalo za bezgólového stavu.

Po zmene strán sa miestami javili výraznejší hostia, no bez akejkoľvek nebezpečnejšej šance. Štastena sa na hostí usmiala až v 69. minúte, kedy svoju prevahu pretavili do presného zásahu zásluhou Veselovského. Nadobudnutý náskok si Mútne umnou hrou udržalo až do záverečného hvizdu, a tak si z Oravského Bieleho Potoka odnáša všetky 3 body.

O KLUBE

Športový klub TJ Družstevník Mútne bol založený v roku 1967. Za ten čas sa v ňom vystriedalo veľa hráčov. Aktuálne súťažíme v piatich súťažiach a to: muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka.

Najnovšie články

Partneri

Kontakt

Tel: 0905 975 842

Email: tjmutne@gmail.com