Mútne029 63
Tel: 0905 975 842
Email:tjmutne@gmail.com

PrípravkaMcDonald cup zatiaľ úspešne

17. novembra 2019by Marián Krišš

Naši prípravkáry sa zapojili v rámci školy do známeho turnaja McDonald cup žiakov a žiačok 1-4 stupňa. Po zvládnutom obvodnom kole postúpili na okresné kolo do Námestova,kde si zmerali sily so žiakmi z Novoti,Hruštína,Rabče a Or.Polhory. Po troch víťazstvách a jednej prehre skončili na prvom mieste a budú reprezentovať základné školy Námestovského okresu na krajskom turnaji v máji budúci rok. Chlapcom a dievčatám Blahoželáme!

O KLUBE

Športový klub TJ Družstevník Mútne bol založený v roku 1967. Za ten čas sa v ňom vystriedalo veľa hráčov. Aktuálne súťažíme v piatich súťažiach a to: muži, dorast, starší a mladší žiaci a prípravka.

Najnovšie články

Partneri

Kontakt

Tel: 0905 975 842

Email: tjmutne@gmail.com