MužiAkcieFutbal o nás

12. decembra 2021by Marián Krišš

Futbalová jeseň je už za nami, ihriská prikryl sneh a futbalový kolotoč sa na chvíľu zastavil. Kým sa znovu zazelenie tráva a  ihriská ožijú, rozhodli sme sa Vám priblížiť bližšie mužstvo mužov aj z inej stránky. Postupne cez zimnú prestávku Vám predstavíme jednotlivých hráčov a funkcionárov.

Začneme hráčom, ktorý oblieka dres s číslom 1 a je rukami nášho mužstva. Reč je o našom brankárovi. Tu sú nejaké údaje o ňom.

Martin Kumor

Post: Brankár

Vek: 33

Hosťovanie, prvotný klub: TJ Tatran Oravské Veselé

Sezóna 2021/22

Nastúpil 10 zápasov, odohral 900minút, ČK:0, ŽK: 0

Rozhovor pre TJ Mútne

Kedy si začal s futbalom?

S futbalom som začal ako 10 ročný chlapec pri mladších žiakoch, pod vedením teraz už nebohého Pána Mikulu.

Kto Ťa k nemu priviedol?

Priviedli ma kamaráti, spolužiaci keďže sme spolu často hrávali futbal pri starej škôlke v Or. Veselom.

Tvoj najlepší úspech vo futbale?

Môj futbalový najväčší úspech, určite postup s Družstevníkom z VIII. ligy do VII. ligy tá sezóna bola fenomenálna.

Tvoj najlepší zápas?

Môj najlepší zápas bol za čias žiakov ked sme hrali IV. ligu sever so Žiakmi v Dolnom Kubíne aj keď sme prehrali, podal som asi životný vikon, po zápase som dostal ponuku od Dolného Kubína, ale zostal som vo Veselom. Kto vie ako by som a kde skončil keby som pokračoval D. Kubíne.

Futbalový vzor?

Vzory, futbalista Ronaldo Cr7 Brankár Karlos Navas

Najlepší futbalový tím?

Tím ktorému fandím? Fandím Realu Madrid

Najlepší tréner, ktorý Ťa kedy trénoval?

Musím povedať, že zo Žiakov mám dobre spomienky na Vladimíra Boraká a  Pri mužoch Marián Kassan

Najlepší svetový tréner?

Páči sa mi Jurgen Klopp

Prierez Tvojou futbalovou karérov od mala?

Hrával som futbal za TJ Tatran Oravské Veselé ako žiak od roku 1996. Postupne cez starších žiakov a dorast cez mužov vtedy muži hrávali 1.triedu tam som strávil jednu celú sezónu a potom v roku 2008 som s futbalom skončil. Mal som prácu šoféra keďže som jazdil aj na kamióne stratil som na kondičke a pribudli mi kila ale futbal som mal stále v láske. Potom v roku 2014 ma oslovili do Družstevník Mútne. Bol som ako striedajúci hráč alebo brankár. Myslím že toto je už siedma sezóna v Mútnom 🙂

Na akom poste si chcel vždy hrať?

Osobne som vždy chcel hrávať v útoku a dávať góly 😁

Najvtipnejší zážitok z futbalu?

Na zápase si moc vtipné zážitky nepamätám 😁 ale vždy zasmejem sa keď súperov brankár dostane nejaký šmantľavý gól 😅

Na koho sa vo futbale môžeš vždy spoľahnúť?

Spolieham sa na celé mužstvo aby dávali góly😅

A na koniec, čo znamená pre Teba futbal?

Futbal, je to čo mi v živote dáva možnosť prejaviť emócie, súťaživosť, chuť vyhrávať. Stretnúť sa a spoznať nových ľudí.

Slovo trénera:

Na Martina sa môžem vždy spoľahnúť. Nikdy nevynechá zápas bez vážneho dôvodu a vždy sa snaží prísť. Ďakujem mu, že to s nami ťahá už tak dlho a dúfam, že ešte pár sezón bude..